// ייעוץ אישי

סדנאות חצי יום עד שלושה ימים | קורסים שישה מפגשים עד שנים עשר מפגשים

// ייעוץ אישי

מי צריך לעבור אימון וייעוץ אישי?

ספורטאים מצטיינים, אנשי תקשורת, פוליטיקאים, ושחקנים מקצועיים עוברים. למה שאתה לא?

האימון אותו תעבור ביחד עם ענת הינו פרקטי, מעצים ומוביל לתוצאות מיידיות ותוצאות תהלכיות ארוכות טווח. תוצאות שישנו וישדרגו את היכולת שלך בתחומים מגוונים כגון:
– יכולת עמידה מול קהל , פרזנטציות-כנסים מקצועיים, אירועי חברה, גיוס כספים
– יכולת עמידה בראיון טלוויזיוני
– ניהול משא ומתן
– ניהול משברים מול עובדים, לקוחות ותקשורת
– שיפור יכולת מכירה עצמית בראיון עבודה
– שיפור יכולת מכירה עצמית בראיונות קבלה ללימודים – רפואה וכדומה
– שיפור יכולת מכירה עצמית בראיונות לצבא – צו ראשון ושיבוצים
– הכנה להופעה בבית משפט
– שיפור היכולת להציג את עצמי בדייט

תוכנית האימון נתפרת לפי צורכי המתאמן ויכולה להתבצע החל מפגישת אבחון אחת ועד תוכנית בת מספר מפגשים.
האימון מתבצע גם בעזרת צילום במצלמת וידאו ומשוב מיידי. במהלך האימון ענת משתמשת גם בסימולציות בהתאם לצורך ולעיתים אף בליווי המתאמן בסביבתו הטבעית ומשוב על סמך צפייה במתאמן בשטח.
המתאמן ייצא עם כלים פרקטיים לשיפור יכולתו להעביר את עוצמותיו גם במפגשים קצרים ולמקסם את האפקטיביות שלו במסרים אותם הוא מעביר בזירות שונות בהן הוא מתנהל.

ייעוץ אישי – שיטה ייחודית להתפתחות

עוד בטרם יחל תהליך האימון האישי עם המתאמן, יש לפתוח בתהליך ייעוץ אישי בראש ובראשונה. הצעד הראשון בתהליך של ייעוץ אישי הוא אבחון התנהגותי של המתאמן. מטרת האבחון היא לתת למאמנת תמונה ברורה יותר של המתאמן והרגליו ההתנהגותיים בסיטואציות שונות. בנוסף לכך ייעוץ אישי דורש הבנה של החסמים של המתאמן, כלומר מהם הגורמים המניעים אותו מלפעול בצורה חיובית עבורו בסיטואציות מסוימות.

חשוב להבין כי ייעוץ אישי ואימון אישי הוא תהליך ממוקד בעל מטרה ברורה – לסייע למתאמן לתקשר עם אחרים ולהציג עצמו בפני העולם בצורה שתסייע לו להעביר את המסרים שאותם הוא מבקש להעביר. אם כן, מדובר בשיטה הדוגלת בנקיטת פעולות אקטיביות לשם השגת תוצאות רצויות. לעומת שיטות טיפול אחרות שבהן ישנה הסתכלות על העבר והבנה יסודית של מקרים שקרו, כאן יש דווקא מבט אל עבר העתיד ועשייה מכוונת מצד המתאמן.

ייעוץ אישי – התבוננות והסקת מסקנות

במהלך תהליך של ייעוץ אישי ואימון אישי תפקיד המאמנת אינו להוביל את המתאמן באופן צמוד לעבר הסקת מסקנות. כדי שהתהליך יהיה מהיר ומדויק יותר, קבלת ההחלטות והסקת המסקנות חייבת להתבצע על ידי המתאמן עצמו. תפקיד המאמנת למעשה הוא לשקף למתאמן את דרכי הפעולה שלו, את הדפוסים ואת החסמים המונעים ממנו להגיע ליעד שהציב לעצמו.

אחת הדרכים היעילות ביותר לספק למתאמן משוב בזמן אמת היא צילום של ההתנהלות בווידאו. כך יכול גם המתאמן עצמו לחזות במו עיניו במה שרואה האדם העומד מולו, בין אם זה במהלך נאום לקבוצה, במהלך דייט רומנטי או בין אם זה בזמן ראיון לעבודה נחשקת. זוהי אינה תיאוריה בלבד, אלא דפוסים שאותם יכול לחוות המתאמן ממקור ראשון בזמן אמת.

דרך נוספת להעמיק ולשפר את התהליך עוד יותר היא תרגול של סימולציות. כלומר, דימוי של מצבי חיים אמיתיים שבהם עומד המתאמן להתנהל בעתיד. הכנה ממשית זו תסייע למתאמן לעמוד מול הסיטואציה בצורה מודעת יותר ולהתכונן לרגעים מכוננים שבהם עשויים לעלות מכשולים. כך יש באפשרותו של המתאמן ללמוד כיצד להסיר מחסומים אלה מדרכו ולהתקדם בכיוון הנכון.

יעוץ ארגוני

יעוץ ארגוני הינו תהליך בו המנהל והיועץ משלבים כוחות לטובת שיפור תהליכים ארגוניים ושינויים אישיים של הפרטים בתוך הארגון לטובת ייעול העבודה ולהגת אפקטיביות גבוהה יותר בתהליכי ניהול.

ייעוץ אישי
ייעוץ אישי

// מעוניינים בהזמנת הרצאה לשפת גוף? השאירו פרטים

design:studiobaram.co.il | כל הזכויות שמורות לענת הכט פישר 2020

דילוג לתוכן