// הכנה לדייטים

תכני הסדנאות והקורסים בנושאים השונים ייקבעו לאחר איתור צרכים עם מזמני הפעילות ובהתאם לצורכי הארגון

סדנאות חצי יום עד שלושה ימים | קורסים שישה מפגשים עד שנים עשר מפגשים

הכנה לדייטים //

// הכנה לדייטים

שווה לשים לב לפרטים הבאים:

לפני מספר שבעות הגיע אלי בחור מקסים בן 27 .

הוא התקשר ואמר לי בביישנות " שמעתי עליך מחבר שעזרת לו להתקבל ללימודי רפואה…" כבר התחלה טובה . המחמאה הכי טובה זה שאדם מגיע אלי אחרי חוויה טובה של מישהו שפגש בי והצלחתי לסייע במשהו.

הוא שתק לרגע ואז אמר " יש לי בעיה ואני לא בטוח שאת עוסקת גם בתחום הזה אבל החלטתי לנסות- יש לי פחד נוראי להתחיל עם בחורות  ויותר מזה כשכבר יוצא לדייט מרגיש שאני כ"כ לחוץ שאף פעם לא מגיע לדייט שני…". חייכתי אליו ואמרתי לו ככ שמחה שהגעת אלי.

התחלנו תהליך ייעוץ מאוד פרקטי עזרתי לו להבין מה העוצמות שלו.מה הוא משדר ברושם ראשוני מה החולשות שלו לטעמי ואז …. צילמתי אותו בסימולציה שמדמה דייט.

זה היה מאוד אפקטיבי .סימולציות מאפשרות לנו לדמות מצב אמיתי ולמרות שיש נטיה לאנשים להגיד לי..אבל בחיים האמיתיים אני מתנהג אחרת.כאן זה אחרת..זה גם מביך כי את מומחית ואני לא במיטבי.

זה בדיוק מה שאני מחפשת.שתתרגש אמרתי לו.זה זה מה שקורה לך בזמן דייט, גם אם מסיבה אחרת ואני רוצה שתראה מה קורה לך בזמן התרגשות…

נפגשנו שלוש פעמים.

השיפור היה מדהים ובמפגש השלישי אמרתי לו בא לך שנארגן לך דייט מטעמי ? עם בחורה שאין לה מושג מהן החולשות והעוצמות שלך..תצא לדייט ואחכ אני אקבל ממנה פידבק ונראה עם איזו התרשמות היא תחזור.

חברים זה היה מטורף:

הוא קיבל את הטלפון שלה וקבע איתה דייט .ממש כמו בחיים האמיתיים.הוא בחר מקום מפגש לפי תובנות ומטרות שהצבנו יחד במפגשים שלנו והבטיח לי שיוצא כשהמטרה העיקרית היא להנות!!!!

בסוף הערב התקשרה אלי הבחורה .ככ התרגשתי לשמוע את הפידבק שלה מהמפגש. הכי הימם אותי אותי שמבלי לדעת מהן החולשות שלו- למשל לא מספיק רגיש לסביבה ולצרכים של האחר.

פתאום היא מספרת לי כמה הוא חמוד וכ"כ אכפתי ורגיש. דאג שהמלצר יגיע ויחליף  מנה שלא ממש אהבתי…ועוד ועוד פידבקים שגרמו לי לסיפוק אמיתי.

הבחור התקשר למחרת בבוקר והמשפט הראשון שאמר לי " היה כייף..נהנתי".

שמחתי להודיע לו שמבחינתי סיימנו את התהליך שלנו והוא יותר מבשל לצאת לעולם  הדייטים ולהנות מכל רגע.

באותו חודש הוא יצא לדייט עם בחורה והם נפגשו שלוש פעמים אבל בסוף החליטו שזה לא מתאים. כבר הישג שברנו את מחסום הדייט השני.

אחרי שלושה חודשים הוא התקשר ואמר לי" ענת יש לי חברה כבר כמעט חודש… חיכיתי עם הבשורה כי רציתי לוודא שזה באמת מתפתח לקשר רציני ..".

סיפרתי לכם שאת דרכי המקצועית התחלתי כתחביב בצפיה של דייטים לבקשתן של חברותי הטובות בתיכון..מאז אחד התחביבים שלי זה לשדך…לחבר שני אנשים מתוך מחשבה שיש סיכוי שתהיה התאמה והניצוץ ידלק בינהם.

אז העונג הנוסף שגיליתי הוא לעזור לאנשים למצוא את הבטחון להעיז ולצאת לעולם ולהגשים את החלומות, התשוקות והיעדים שלהם.

// מעוניינים בהזמנת הרצאה לשפת גוף? השאירו פרטים

design:studiobaram.co.il | כל הזכויות שמורות לענת הכט פישר 2020

דילוג לתוכן