// קריאת שפת גוף

תכני הסדנאות והקורסים בנושאים השונים ייקבעו לאחר איתור צרכים עם מזמני הפעילות ובהתאם לצורכי הארגון

סדנאות חצי יום עד שלושה ימים | קורסים שישה מפגשים עד שנים עשר מפגשים

הכנה לדייטים //

מדוע לימוד קריאת שפת גוף חשוב לכולם?

 

הגוף שלנו מדבר גם מבלי שנאמר אף לא מילה אחת בקול. לעיתים קרובות שפת הגוף מגלה דברים הנמצאים מתחת לפני השטח. מי שמבקש לתקשר עם סביבתו בצורה טובה יותר, בין אם במישור המקצועי ובין אם במישור הבין־אישי, ירוויח המון מלימוד קריאת השפה הזו. למעשה שיש לכך יתרונות רבים.

 

ניתוח שפת גוף מסייעת להצלחה במישור המקצועי

 

במישור המקצועי אנו נדרשים לא פעם ליצור רושם ראשוני חיובי מהמפגש הראשון, כמו כן בתחום זה אנו נדרשים לא פעם לעמוד מול קהל או להנחות צוותים. קריאת שפת גוף מאפשרת לכם להיות מודעים למסרים התת ־הכרתיים שאתם משדרים לסביבה שלכם. באמצעות ניתוח שפת גוף תדעו כיצד לשדר ביטחון ונינוחות בסביבת העבודה. מהצד השני אם אתם מראיינים עובדים חדשים למשרה או שאתם מציגים רעיונות ללקוחות, תוכלו באמצעות ניתוח שפת גוף להבין כיצד המסרים שלכם מתקבלים בצד השני. מי שלומד איך לקרוא שפת גוף יוכל לרתום את הידע כדי להתקדם בקריירה וליצור קשרים משמעותיים וחיוביים יותר.

 

מי שיודע איך לקרוא שפת גוף יכול לחזק מערכות יחסים בין־אישיות

למערכות היחסים עם האהובים שלנו יש תפקיד חשוב לא פחות. הבסיס למערכת יחסים טובה הוא תמיד תקשורת ולימוד קריאת שפת גוף מאפשרת להצליח בכך. ניתוח שפת גוף יכול לסייע בדייטים, שבהם יש ליצור רושם ראשוני חיובי במהרה. אם תדעו איך לקרוא שפת גוף תוכלו להבין את מצבו של האדם שמולכם. כמו כן תוכלו לשפר את הרושם שאתם יוצרים על האדם בצד השני תוך שימוש בשפת גוף פתוחה ומושכת.

 

בקשרים קיימים, קריאת שפת גוף תסייע לכם לפתור קונפליקטים יותר בקלות. מי שיודע לקרוא איך שפת גוף יבין כיצד לפנות לאדם שמולו בצורה הנכונה כדי לעודד הקשבה. ניתוח שפת גוף גם יסייע לכם להבין האם האדם שמולכם נמצא במצוקה כלשהי או שהוא חווה קושי. ניתוח שפת גוף ישפר את איכות חייכם במישור האישי לבלי היכר, בזכות הכלים של קריאת שפת גוף שישפרו את התקשורת שלכם עם הסביבה.

 

קריאת שפת גוף תבוא לעזרתכם אפילו בלימודים

בני־אדם הם יצורים חברתיים ובכל מישור בחיינו אני יוצרים קשרים חדשים. במסגרת לימודים לרוב איננו פועלים לבד, אנו מקבלים הנחיה ממרצים, מכינים פרויקטים עם סטודנטים אחרים ואפילו מתמחים בעבודה עם אנשים חיצוניים. גם במסגרת זו צריך לדעת איך לקרוא שפת גוף כדי להצליח. קריאת שפת גוף תסייע בגיוס פרטנרים להכנת עבודות טובות יותר יחד. ניתוח שפת גוף יראה לכם מה חושבים המרצים על מה שאתם מציגים. אם אתם נדרשים להציג מצגת ואתם יודעים איך לקרוא שפת גוף תוכלו לעמוד בביטחון ולסחוף את המאזינים ביתר קלות.

 

אם אתם לומדים תחום טיפולי ואפילו הוראה, ניתוח שפת גוף יאפשר לכם להבין טוב יותר את מי שמולכם. מטפל שיודע קריאת שפת גוף יראה מעבר למילות המטופל ויתאים את הטיפול בהתאם. ניתוח שפת גוף מסייע גם מול תלמידים בתחום ההוראה. פעמים רבות ילדים לא יודעים איך לבטא עצמם במילים, קריאת שפת גוף תעזור בהבנתם טוב יותר. לימודי קריאת שפת גוף יכולים להתאים גם כהעשרה לקבוצות שרוצות לדעת קריאת שפת גוף בדרך שתטיב עם עשייתם.

 

לסיכום, לימוד קריאת שפת גוף מתאים לכולם. ניתוח שפת גוף יאפשר לכם לקדם את חייכם בצורה מופלאה. כל אחד יכול ללמוד קריאת שפת גוף וזו שפה נרכשת כמו כל שפה אחרת. לימודי קריאת שפת גוף יכולים להתקיים באמצעות הרצאות, סדנאות או קורסים, תלוי כמה תרצו להעמיק בנושא. 

// מעוניינים בהזמנת הרצאה לשפת גוף? השאירו פרטים

design:studiobaram.co.il | כל הזכויות שמורות לענת הכט פישר 2020

דילוג לתוכן